Nauczyciele z Zespołu Szkół nr 2 im.T.Kościuszki w Garwolinie nagrodzeni

Nauczyciele z Zespołu Szkół nr 2 im. T.Kościuszki w Garwolinie otrzymali wysokie odznaczenia państwowe i nagrody resortowe 24 października 2019r. w czasie uroczystych obchodów Dnia Edukacji Narodowej w Warszawie.

Do auli Schumana na Uniwersytecie Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Warszawie zaproszeni zostali nauczyciele i pracownicy oświaty z województwa mazowieckiego. W gronie wyróżnionych znaleźli się także nauczyciele z garwolińskiej „Dwójki”.

Prezydent RP za długoletnią służbę przyznał:

• Złote medale: p.Annie Kurach, p.Krystynie Michalik, p. Elżbiecie Marciniuk, p. Jerzemu Korbie, p. Jerzemu Nosowskiemu, p. Robertowi Barańskiemu, p. Halinie Poszytek
  • Srebrne medale: p.Iwonie Kiełt, p. Krystynie Gąsiorowskiej, p. Iwonie Górskiej, p.Liliannie Kotlarskiej

Za wybitne osiągnięcia w pracy dydaktycznej i wychowawczej nagrodą Ministra Edukacji Narodowej uhonorowana została p. Izabela Odziemczyk-Dadas.

Poleć tego news'a

Środa, 20 Listopada 2019