Światowy Dzień bez Tytoniu w ZS nr 2 w Garwolinie [05.06.19]

Światowy Dzień bez Tytoniu w ZS nr 2 w Garwolinie

O szkodliwości papierosów powiedziano już chyba wszystko. Czynne i bierne palenie każdego roku zabija na całym świecie ponad 7 mln osób. Mimo tego w 2025 roku – jak szacuje WHO – wciąż będzie około miliarda palaczy.

DIECEZJALNY ZJAZD SZKOLNYCH KÓŁ CARITAS [05.06.19]

DIECEZJALNY ZJAZD SZKOLNYCH KÓŁ CARITAS

28 maja 2019r. w Sanktuarium Błogosławionych Męczenników Podlaskich w Pratulinie odbył się Diecezjalny Zjazd Szkolnych kół Caritas pod patronatem biskupa siedleckiego Kazimierza Gurdy.

Poleć tego news'a: Poleć na Facebook Poleć na Twitter Poleć w Google+

II Ogólnopolski Bieg Przełajowy Wychowanków Pieczy Zastępczej MAM w SOBIE SIŁĘ [30.05.19]

II Ogólnopolski Bieg Przełajowy Wychowanków Pieczy Zastępczej MAM w SOBIE SIŁĘ

18 maja 2019 roku w Trzciance (gmina Wilga) odbyło się ŚWIĘTO RODZINY a w nim II Ogólnopolski Bieg Przełajowy Wychowanków Pieczy Zastępczej MAM w SOBIE SIŁĘ, Bieg RUN FOR UNITY, świętowano także DZIEŃ ZASTĘPCZEGO RODZICIELSTWA.

Nowoczene techniki koloryzacji [30.05.19]

Nowoczene techniki koloryzacji

W  naszej szkole odbyło się szkolenie fryzjerskie, wraz z warsztatami marki Artego poprowadzone przez instruktora  stylistę Dariusza Adamowskiego. Jeszcze do niedawna na wybiegach ,wśród gwiazd i w salonach fryzjerskich królowało ombre.

Wakacje z WOT [30.05.19]

Wakacje z WOT

Wojskowa Komenda Uzupełnień jako przedstawiciel Ministra Obrony Narodowej w terenie odpowiedzialna jest za uzupełnianie Sił Zbrojnych. Efektem końcowym ma być zwiększenie potencjału obronnego Rzeczypospolitej Polskiej.

Koloryzacja ARTEGO od podstaw [22.05.19]

Koloryzacja ARTEGO od podstaw

W dniu 16.05.2019 r.  w naszej szkole odbyło się szkolenie fryzjerskie, wraz z warsztatami marki Artego poprowadzone przez najlepszego mistrza fryzjerstwa Dariusza Adamowskiego. W szkoleniu wzięli udział nauczyciele praktycznej nauki zawodu- Kamila Lis , Katarzyna Gugałka i Justyna Chlipalska.

Zawodowcy na start - Wykonywanie pomiarów miernikiem bezpieczeństwa [22.05.19]

Zawodowcy na start - Wykonywanie pomiarów miernikiem bezpieczeństwa

Od 01.09.2017 r. Zespół Szkół nr 2 im. T. Kościuszki w Garwolinie realizuje projekt „Zawodowcy na Start”. Projekt jest współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego, w ramach Osi Priorytetowej PRO WM 2014 – 2020 X Edukacja dla rozwoju regionu, Działania 10.3 Doskonalenie zawodowe, Poddziałania 10.3.1 Doskonalenie zawodowe uczniów. Efektem wsparcia będzie nabycie/podniesienie przez uczniów kompetencji, umiejętności oczekiwanych przez pracodawców lokalnego/regionalnego rynku pracy.

Zawodowcy na start - tworzenie i kontrola harmonogramów [22.05.19]

Zawodowcy na start - tworzenie i kontrola harmonogramów

Zawodowcy na start - Carving [22.05.19]

Zawodowcy na start - Carving

Warsztaty fryzjerskie w SP w Górznie [22.05.19]

Warsztaty fryzjerskie w SP w Górznie

W kwietniu młodzież z kl. III TUF i II TŻiUG pod opieką nauczycieli spędziła czas na warsztatach fryzjerskich i gastronomicznych w Szkole Podstawowej w Górznie. Celem spotkania było wprowadzenie w nastrój  Świąt Wielkanocnych poprzez wspólne dekorowanie pierników. Podczas warsztatów powstały prawdziwe  dzieła sztuki, które z pewnością ozdobią nie jeden koszyczek  w rodzinnym domu.

XX edycja Olimpiady Techniki Samochodowej [26.04.19]

XX edycja Olimpiady Techniki Samochodowej

W 2000 r. redakcja „Auto Moto Serwisu” po raz pierwszy zorganizowała Olimpiadę Techniki Samochodowej dla młodzieży szkół średnich o profilu samochodowym. W tym roku redakcja wspólnie z Wydawnictwami Komunikacji i Łączności zorganizowała jubileuszową XX edycję Olimpiady Techniki Samochodowej, nad którą honorowy patronat objął Minister Edukacji Narodowej.

Zdrowe Słodycze [26.04.19]

Zdrowe Słodycze

W piątek 29 marca 2019 r odbyły się warsztaty cukiernicze pod hasłem „Zdrowe słodycze” zorganizowane dla uczniów klasy III ze Szkoły Podstawowej w Gończycach.

Mistrzostwa Polski Mechaników 2019 [05.04.19]

Mistrzostwa Polski Mechaników 2019

Miło nam ogromnie poinformować że nasza szkoła zakwalifikowała się do FINAŁU OGÓLNOPOLSKICH MISTRZOSTW MECHANIKÓW 2019. Finał konkursu pod patronatem producenta olejów Mobil Delvac 1™ odbył się na targach Poznań Motor Show 2019, Ambasadorem  Mistrzostw, znany z programu „101 Napraw” w TVN Turbo był  Grzegorz Duda.

Szkolenie ZAMEL [05.04.19]

Szkolenie ZAMEL

W środę 27 marca ponad 50 uczniów III i IV klasy technikum elektrycznego wzięło udział w szkoleniu, które po raz drugi zorganizowali nauczyciele przedmiotów zawodoweych, we współpracy z firmą Zamel. Uczniowie zostali podzieleni na dwie grupy, którym zaprezentowano podstawowe urządzenia automatyki budynkowej oraz elementy inteligentnego domu sterowane radiowo.

II Ogólnopolski Konkurs Kulinarny - Kuchnia Nadwiślańska 2019 [05.04.19]

II Ogólnopolski Konkurs Kulinarny - Kuchnia Nadwiślańska 2019

W dniu 3 kwietnia  2019 odbył się II Ogólnopolski Konkurs Kulinarny „ Kuchnia Nadwiślańska”. Organizatorem konkursu był Zespół Szkół nr 2 im. T. Kościuszki w Garwolinie. Patronat honorowy nad wydarzeniem objął Starosta Powiatu Garwolińskiego Pan Mirosław Walicki. Patronat merytoryczny objęło Stowarzyszenie Kucharzy Euro Toques Polska z siedzibą w Brukseli. Patronat medialny objął wirtualnyGarwolin.

Statystyki:
Wszystkich news'ów: 828 | Wszystkich kategorii: 1 |
Najnowszy news: Odwiedziny w Powiato... | Najczęściej czytane: Zapytanie ofertowe d... [11995]

Czwartek, 21 Listopada 2019
imieniny: Albert, Janusz, Konrad